دانلود بازی WWE All-Stars برای PS3

 گرافیک
مودهای تک مسابقه ای و قابل دستکاری بازی چندان متنوع نیستند و تک به تک و دو به دو,در کنار مسابقات قفس رنج آنها را تشکیل میدهند.گرافیک بازی دستخوش تغییر کرده است,همه چیز واضح تر و خوش رنگ تر شده است.فقط بازی تا حدودی از مشکل Anti-Aliasing رنج میبرد.سازندگان سرانجام منطقی عمل کرده و به جای جمعیت ۳بعدی,تماشاچیان ۲بعدی(اما با افکت بلور مناسب برای طبیعی سازی صحنه ها)طراحی کرده اند و درعوض,گرافیک و انیمیشن مهمترین قسمت بازی,یعنی داخل رینگ را ارتقا داده اند.ظاهر سوپراستارها حالتی کمیک دارد که تقریبا از آب درامدند.برای مثال مدلهای هالک هوگان و راک و تریپل ایچ خوب و جالب کار شده اند,در حالتی که Shawn Michaels فکی آویزان دارد که مانند اسب آبی شده است و یا Edge که شبیه سوسمار شده است!در اینجا اگر بخواهیم بگوییم که قصد سازندگان ساخت یک بازی کمیک بوده,با کاراکترها و احساسات جدی برخی کاراکترها جور درنیامده و جدی بودن بازی نیز با وجود مدلهایی مانند دو نمونه ی اشاره شده کاملا غیر قابل تایید است!پس نتیجه میگیریم در این قسمت اشتباه طراحی صورت گرفته است.خوب است به هیکل های عجیب و غریب کشتی گیرها به همین یک عنوان جانبی محدود بماند و ورود آن به عناوین اصلی میتواند پیش از پیش اعبار آنرا تخریب کند.

گیم پلی

تنظیم کنترل نیز دستخوش تغییر شده و بیشتر به بازیهای مبارزه ای شباهت پیدا کرده است.دو دکمه برای ضربات سنگین و سبک و دو دکمه برای فنون گرفتنی سبک و سنگین تعبیه شده اند.برای فنون گرفتنی از پشت سر در این بازی جایی وجود ندارد.با ترکیب ضربات سنگین و جهت عقب میتوانید یک ضربه فوق سنگین بزنید که نیاز به زمان مناسب دارد.دو نوار نیرو در بازی وجود دارد که یکی برای Finisher و دیگری برای Signature هست .با ضربات بیشتری که به حریف میزنید نیروی زیادی جمع میکنید.خط سلامتی نیز به بازی هم اضافه شده که در عین ترغیب بازیکنان به بهتر بازی کردن,مشکل سابق بازی,که مدت زمان بیش از حد برخی مسابقات راحل میکند. حرکات Signature به ترکیب مورب دکمه های X,B,A,Y الصاق شده اند.فینیشرها با ترکیب دو دکمه ی تریگر عقبی ذخیره شده و با تکرار آن انجام میشود.در گذشته اجرای فنون تمام کننده های High Flyer ها,که به نوعی ورزشکاران آکروبات بازWWE به حساب می آیند. چندان ساده نبود.باید بعد از رها کردن حریف روی زمین,به بالای گوشه ی رینگ رفته و از آنجا  اقدام می کردید.

 

اطلاعات فنی در مورد اجرای بازی:

قابلیت اجرا بر روی هارد اکسترنال: دارد

قابلیت اجرا بر روی هارد اینترنال: دارد

قابلیت اجرای بر روی CFW 3.41 : دارد

قابلیت اجرا بر روی CFW 3.55 : دارد

 

تصاویری از محیط بازی:

wwe allstars 01 small دانلود بازی WWE All Stars برای PS3 wwe allstars 02 small دانلود بازی WWE All Stars برای PS3

wwe allstars 03 small دانلود بازی WWE All Stars برای PS3 wwe allstars 04 small دانلود بازی WWE All Stars برای PS3

wwe allstars 05 small دانلود بازی WWE All Stars برای PS3 wwe allstars 06 small دانلود بازی WWE All Stars برای PS3

 

نکات اصلی و کلیدی در اجرای بازی های کنسول PS3 :

1) تمامی بازی ها ، تست شده بوسیله آخرین نسخه نرم افزار MultiMan می باشند. که می توانید آخرین نسخه آن را از اینجا دریافت نمایید.

۲) روش نصب فایل های PKG به این صورت می باشد که فایل مربوطه را در مسیر اصلی داریو هارد دیسکی که بازی های شما در آن وجود دارد انتقال می دهید. به عنوان مثال اگر بازی های خود را در درایو D هارد اکسترنال خود دارید ، فایل های PKG را باید به آدرس D:\ منتقل کنید. نه داخل فولدری و نه در آدرسی دیگر. پس از متصل نمودن هارد دیسک خود به کنسول ، برای نصب آن باید به قسمت Games سپس Install Package Files مراجعه نمایید. در آنجا می توانید فایل مربوطه خود را نصب نمایید.

۳) تمامی بازی های قرار گرفته بر روی وبسایت قابلیت اجرا در سیستم های هک شده PS3 را دارا می باشند. تنها کافی است که طبق توضیحات نصب هر بازی ، به نصب بازی در کنسول خود بپردازید و مشکلی از قبیل سالم نبودن فایل های پچ  و یا خراب بودن EBOOT نزدیک به صفر می باشد.

۴) برای آموزش هک کردن PS3 خود می توانید به فروم های تخصصی در این زمینه مراجعه نمایید و در صورت بروز مشکل در بخش نظرات وبسایت ، مشکل خود را نوشته تا حد امکان به برطرف سازی آن پرداخته شود.

۵) نسخه پیشنهادی برای اجرای تمامی بازی ها ، فقط و فقط نسخه Kmeaw CFW 3.55 می باشد و سایر نسخه ها مورد تایید وبسایت دانلودها نمی باشند.

۶) قبل از دانلود هر بازی ، حتما بخش "اطلاعات فنی در مورد اجرای بازی" را به طور کامل و دقیق مرور نمایید.

 

source دانلود بازی WWE All Stars برای PS3 توضیحات اجرای بازی: پس از دانلود و اکسترکت کردن پارت ها ، به فولدر دانلودی خود مراجعه نمایید. تمامی ویرایش ها و ادیت بازی برای اجرا بر روی CFW 3.41 و CFW3.55 صورت گرفته و شما تنها نیاز دارید که بازی را بر روی هارد دیسک اکسترنال خود ، در فولدر GAMEZ کپی کنید و اجرا کنید. تیم دانلودها امیدوار است از این بازی فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.

 

caution دانلود بازی WWE All Stars برای PS3 توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repairکه در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

download دانلود بازی WWE All Stars برای PS3دانلود با لینک مستقیم از سرور ۱:

پارت اول    پارت دوم    پارت سوم

 

download دانلود بازی WWE All Stars برای PS3 دانلود با لینک مستقیم از سرور ۲:

source دانلود بازی WWE All Stars برای PS3 برای استفاده از سرور شماره ۲ ، ابتدا نیاز به نرم افزارها و توضیحاتی دارید. با کلیک بر روی اینجامی توانید توضیحات را مشاهده نمایید. پس از مشاهده نمودن توضیحات ، حال برای دانلود فایل ef2 مربوط به این بازی از لینک زیر استفاده نمایید.

download دانلود بازی WWE All Stars برای PS3دانلود فایل ef2 بازی WWE All-Stars

/ 0 نظر / 27 بازدید